Громадянське суспільство онлайн
Громадянське суспільство онлайн

Бюджетні одержувачі   Державні підприємства   Комунальні підприємства   Фонди соцстрахування   Законодавчі ініціативи   Інші проекти  Про нас

 

Інші проекти та напрямки діяльності

 

Розвиток Єдиного веб-порталу використання публічних коштів (spending.gov.ua, Edata)

З 2015 року ми працюємо у робочій групі Мінфіну з розвитку Порталу використання публічних коштів. Попри значний супротив з боку чиновників та суттєвих проблем з фінансуванням в останній час завдяки зусиллям працівників ДУ "Відкриті публічні фінанси" та громадськості портал помітно наблизився до вимог, які закріплені до нього у законодавстві.

 

Коаліція з розвитку електронної демократії в Україні

Коаліція створена нами спільно з партнерами в 2016 році задля консолідації зусиль, спрямованих на визначення спільного бачення щодо розбудови в Україні електронної демократії, підвищення участі громадськості в прийнятті державних рішень, здійснення впливу на формування та реалізацію державної політики, вирішення питань регіонального та місцевого значення, посилення прозорості та підзвітності органів влади.

 

Коаліція Реанімаційний пакет реформ

«Реанімаційний пакет реформ» (РПР) — коаліція провідних громадських організацій та експертів України, які об'єдналися заради того, щоби просувати та імплементувати реформи. Попри те, що РПР є автором більшості головних реформ і, безумовно, найуспішнішим громадським об'єднанням в нашій історії, ми прагнемо втілити план внутрішньої цифрової трансформаціі, що допоможе громадянському суспільству в Україні бути готовим до сучасних викликів.